Antalyaspor Başkan Vekili Yeşil: ‘Antalyaspor doğrandı’

– Antalyaspor Başkan Vekili Yeşil: “Antalyaspor doğrandı”

ANTALYA – Antalyaspor Başkan Vekili Deniz Ali Yeşil, penaltıdan önce taç atışının rakibe verilmesini sert bir dille eleştirerek, “Dördüncü hakemin önünde rakip takımdan topu hakem onlara veriyor. Onun neticesinde penaltıyla maçı berabere bitiriyoruz, biz artık bunu hakem hatası olarak görmüyoruz, Antalyaspor bugün doğrandı, futbol oynamamıza izin vermediler” dedi.

Maçın ardından stadyum çıkışında açıklamalarda bulunan Yeşil, çok üzgün olduklarını belirterek, ” Bu hafta başımıza gelenler, geçen haftaki Samsun maçında verilen ofsayt, 7 dakika ofsayt için karar çıkmadı. Artık biz bu işin arkasında bir art niyet olduğunu düşünüyoruz. Dördüncü hakemin önünde rakip takımın taca çıkan topu onlara veriyor. Onun neticesinde penaltıyla maçı berabere bitiriyoruz. Biz artık bunu hakem hatası olarak görmüyoruz. Gerçekten, efendiliğimizi, centilmenliğimizi koruyalım diyoruz. Ama bu nereye gidecek. Sanki bir şeyler bir şeyler yapılıyor Antalyaspor üzerine. Hakkımızı arayacağız sonuna kadar. Bunu burada bırakmayacağız. Herkes bu şekilde bilsin. Artık art niyet arıyoruz, bu kadar hata arka arkaya olmaz. Samsunspor maçına dönersek maçı bir sıfıra getiriyoruz. Çizgi yanlış çiziliyor. Doğru dürüst çizilmiyor, bizim yediğimiz golde aynı şekilde ofsayt olan bir pozisyon ofsayt olarak görünmüyor. Bunu bütün Türkiye görüyor. VAR denen bir şey var. Var mı yok mu belli değil. Onlar göremiyorlar. Burada dördüncü hakemin önünde apaçık ortada. Rakipten çıkıyor top. Neticesinde iki ikiye getiriyoruz. Tamam. İkinci yarı çok kötü top oynadık ama bunların arkasına sığınmak istemiyoruz. Artık yani bu işe gerçekten art niyet var” diye konuştu.

“Antalyaspor doğrandı”

Antalyaspor aleyhine sürekli hatalı kararlar verildiğini kaydeden Yeşil, “Antalyaspor bugün doğrandı. Yani futbol oynamamıza izin vermediler. Doksan artı yedide oluyor. Rahat rahat alacağımız maçı hak ikinci yarının başından itibaren hakem ufak ufak ufak ufak Antalyaspor’u doğradı. Bakalım gereğini yapacağız. Biz sesimizi çıkarmıyoruz diyoruz. Antalyaspor yönetimi olarak centilmence, şehir olarak, futbol takımı olarak centilmence mücadele edelim efendiliğimizi koruyalım diyoruz. Ama demek ki bu işler böyle olmuyormuş ya. Başka türlü yapmak gerekiyormuş. Yazık günah yani. Bu kadar insanın emeğine herkes burada emek veriyor. Bu kadar seyirci buraya geliyor. Söyleyecek bir şey yok yani gerçekten. Gereği neyse yapacağız” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x