‘İzmir’e hizmet sevdasında buluşacağız’

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmirlileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yarın saat 12.30’da Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenecek mitinge davet etti.

İzmirlilere yaptığı miting davetinde, “Hizmet zamanı geldi” sözleriyle, bu hedefe doğru kenetlenmenin de zamanı geldiğini vurgulayan Saygılı, “”Cumhurbaşkanımız bu meydanda defalarca İzmirlilere seslendi. Yeri geldi büyük açılışlar gerçekleştirdi, yeri geldi bir haneye, aileye konuk oldu iftar açtı, çay içti. Yeri geldi; bu şehrin sahil kenarında, yeşilinde dinlendi. Güzel İzmir’imizin daima yanında oldu. Artık İzmir’in gerçek belediyecilikle kavuşma zamanı geldi. İstiyoruz ki; bunu hep birlikte haykıralım” dedi.

‘ORTAK PAYDAMIZ İZMİR’

Saygılı, “Ortak paydamız İzmir Ortak hedefimiz: İzmir’in artık hak ettiği, özlediği hizmeti alması. Bu özlemi duyan herkesi o meydana bekliyoruz. Yolundan kaldırımından dert yananı; yağmurdan çamurdan, baskınlardan usananı; yıllardır şu imar değişikliği olsa, dönüşüm olsa diye bekleyeni; çöpten, kokudan bıkanı; ‘Yeşilimiz yeşil, mavimiz mavi olsun artık’, ‘Gözle görünür hizmet, gerçek bir belediyecilik istiyoruz’ diyen herkesi bekliyoruz. İzmir’in artık yerinde ve verimli, şeffaf ve adil yatırımlara kavuşmasını isteyenleri bekliyoruz. Tüm bunları, yaparsa Cumhur İttifakı yapar, AK Parti belediyeciliği çözer, diyenleri bekliyoruz. Yarın öyle bir büyük bir buluşma gerçekleştirelim ki; kararlılığımız 31 Mart’a yansısın. 1 Nisan’da, hizmet döneminin ilk sabahına uyanalım” diye konuştu.

Saygılı şöyle devam etti:

“Gerçek İzmir sevgisi ve İzmir için taş üstüne taş koymak için sabırsızlananların heyecanı, inanıyorum ki yarın tek yumruk, tek yürek olacak. İzmir’e hizmet sevdasında buluşacağız. Hemşerilerimizi; bu şehre varlığıyla güç veren, İzmir’i İzmir yapan herkesi bu büyük buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x